Cheap Jerseys Wholesale   افتتاح بخش ICU بیمارستان شهدای گمنام یاسوج - شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی

افتتاح بخش  ICU بیمارستان شهدای گمنام یاسوج

بیمارستان شهدای یاسوج با مساحت تقریبی زیربنای 4500 مترمربع در3 طبقه با تعداد 32 تخت بستری، در سال 1390 با برخورداری از پیشرفته ترین دستگاه های پزشکی، توسط شرکت بازرگانی بین‌المللی تأمین اجتماعی تجهیز و به بهره برداری رسیده است. این بیمارستان در حال حاضر دارای بخش‌های اتاق عمل، زایمان، زایشگاه، اطفال، داخلی، جراحی، آزمایشگاه و پاتولوژی پیشرفته است. در سال 1394 تجهیز بخش ICU بیمارستان در دستور کار شرکت بازرگانی بین‌المللی تأمین اجتماعی قرار گرفت که در تاریخ 25 مرداد 1395 همزمان با سفر هیئت دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد، با حضور مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی، دکتر نوربخش افتتاح شد.

 این بخش با اعتباری بالغ بر ٤٥میلیارد ریال و زیربنای ٣٥٠ متر مربع و اشتغال‌زایی برای ٢٠ نفر مورد بهره‌ برداری قرار گرفت. به گفته آقای نوربخش، بخش ICU بیمارستان تامین اجتماعی شهدای گمنام یاسوج یکی از بهترین بخش‌های ویژه در منطقه است که ظرف یک سال احداث و تجهیز شده است.

از دیگر خدمات فراهم شده در این بیمارستان برای بیمه شدگان محترم، رادیوگرافی پانورکس- رادیولوژی و سونوگرافی داپلر را میتوان نام برد و مقرر گردیده است تا اقدامات لازم جهت تجهیز C.C.U  وN.I.C.U  توسط شرکت بازرگانی بین‌المللی تأمین اجتماعی انجام شود. لازم به ذکر است که بیمارستان در راستای حفظ محیط زیست ودفع بهداشتی زباله های بیمارستانی با دستگاه امحای زباله تجهیز شده است. در حال حاضر تکمیل کادر درمانی بیمارستان جهت انجام جراحی های ارتوپدی و مغز و اعصاب جزو برنامه های کاری بیمارستان قرار گرفته است.

کلیه تجهیزات تشخیصی- طبی و رفاهی بیمارستان درهنگام افتتاح و راه اندازی توسط شرکت بازرگانی بین المللی تأمین اجتماعی خریداری و فراهم گردیده است.

افتتاح غرور آفرین بخش ICU...
افتتاح غرور آفرین بخش ICU...
افتتاح غرور آفرین بخش ICU...
افتتاح غرور آفرین بخش ICU...
افتتاح غرور آفرین بخش ICU...
افتتاح غرور آفرین بخش ICU...
افتتاح غرور آفرین بخش ICU...
  
Basketball Jerseys For Sale