Cheap Jerseys Wholesale   حضور و ایراد سخنرانی دکتر تقی تهرانی مدیر عامل شبتا در نخستین همایش حوزه یوروآسیا - شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی

به گزارش روابط عمومی شبتا، همایش "فرصت ها در حوزه یوروآسیا، با هدف حمایت از کالای ایرانی" روز گذشته مورخ 18 شهریور 97 در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد . این همایش با حضور سفرای کشورهای شمال کشور از جمله ارمنستان و گرجستان ، برخی از اعضای اتاق بازرگانی ایران و تهران، اتاق مشترک ایران و ارمنستان و همچنین تعداد زیادی از فعالین و بازرگانان بخش خصوصی برگزار شد. با توجه به این که موضوع عضویت ایران در اتحادیه اقتصادی یوروآسیا به صورت جدی مطرح است و جمهوری اسلامی ایران به عنوان کشور همسایه این اتحادیه، در آستانه پیوستن به آن است، حضور در این برنامه برای تمامی مدعوین از اهمیت زیادی برخوردار بود. اتحادیه اقتصادی "یوروآسیا" فعالیت خود را رسماً از سال 2015 آغاز نموده است و در حال حاضر، اعضای این اتحادیه روسیه، بلا روس، قزاقستان، قرقیزستان و ارمنستان هستند که عضو اتحادیه گمرکی "یوروآسیا" نیز می باشند.  عضویت ایران در این اتحادیه با جمعیتی معادل ۱۸۰ میلیون نفر و بعنوان چهارمین شریک اقتصادی اتحادیه اروپا، علاوه بر ایجاد و فراهم کردن فرصت توسعه صادرات خدمات وکالای ایرانی که شامل توسعه بازارهای مشترک و دستیابی به حرکت آزاد کالا، سرمایه و خدمات در بازار کشورهای عضواتحادیه، کاهش قیمت کالاها با کاهش هزینه‌های گمرک و حمل و نقل میان کشورهای عضو اتحادیه است بازارکشورمان را به بازارهای کشوهای عضو این اتحادیه که با اکثر آنها زمینه تاریخی و فرهنگی مشترک دارد متصل می سازد و این موضوع به کشورمان کمک خواهد کرد که از فشار تحریم‌های اقتصادی غرب علیه خود بکاهد.

در این رویداد آقای دکتر حسینعلی تقی تهرانی بعنوان مدیر عامل شرکت بازرگانی بین الملل تامین اجتماعی و دبیر اتاق مشترک ایران و ارمنستان به ایراد سخنرانی در خصوص مبحث یوروآسیا و فرصت های حضور فعال بخش خصوصی در حوزه شمال کشور پرداختند.

ایشان با اشاره به اقدامات ارزنده و مدیریت بحران صورت گرفته از سوی بخش خصوصی در طول 40 سال گذشته در حوزه های گوناگون بویژه بخش اقتصادی، در حال حاضر از حوزه شمال کشور به عنوان کریدور تنفسی نام بردند و بعنوان یک فعال اقتصادی در حوزه یوروآسیا فرصت ها و موانع موجود را بررسی نمودند و به بیان تجربیات خود در این باب پرداختند. ایشان در بخش پایانی سخنرانی خود، بعنوان مدیر عامل شبتا، ضمن معرفی شرکت و حوزه های فعالیت آن، از تمامی مدعوین حاضر به جهت خلق فرصت ها، عملیات بازرگانی و تجاری، تولید فرامرزی، واردات و حتی صدور خدمات از طریف کریدور شمال کشور و حوزه یوروآسیا  دعوت به همکاری و همراهی نمودند.

 

2
3
4
5
6
 

Basketball Jerseys For Sale